STAVBY LUKRIS spol. s r.o.
Starobrněnská 3,
Brno
602 00


Pobočka Rožnov p. Radh.
Ostravská 454,
Rožnov pod Radhoštěm
756 61


Kontakt
info@stavbylukris.cz

Tel/Fax.: +420 571 648 081
Mob.: +420 603 259 099
Mob.: +420 603 259 025

Jednatel a majitel:
Lukáš Kedroň

Kontakt

Izolační
a zateplovací práce

Nabízíme vám kompletní izolační a zateplovací práce a službyZateplení fasád je v současné době jedním z řešení, jak ušetřit finanční prostředky za vytápění. Pokud právě stavíte nový dům nebo rekonstruujete starý, je ta správná doba se zamyslet nad na úsporou energií, které nepatří právě mezi nejlevnější a nebát se investovat do zateplení domu. Tato investice se Vám v tomto případě brzy vrátí. Nejen že se Vám podstatně sníží náklady na vytápění, ale navíc vyřešíte i problém s vlhkými obvodovými stěnami spojenými s plísní, jež je způsoben srážením vodních par na studené zdi.


Vnější zateplení také ochrání Váš dům před nepříznivými vnějšími vlivy, jako je mráz nebo naopak přímé slunce a zmodernizuje celkový vzhled Vašeho domu. Zateplená fasáda má také další výbornou vlastnost a to je eliminace venkovního hluku z okolí.


Jeden z hlavních komponentů zateplovacích systémů jsou izolační materiály. Jsou to materiály na bázi pěnového polystyrenu, extrudovaného polystyrenu, minerální vlny a dalších speciálních materiálů.Pro více informací pokračujte na těchto odkazech: