STAVBY LUKRIS spol. s r.o.
Starobrněnská 3,
Brno
602 00


Pobočka Rožnov p. Radh.
Ostravská 454,
Rožnov pod Radhoštěm
756 61


Kontakt
info@stavbylukris.cz

Tel/Fax.: +420 571 648 081
Mob.: +420 603 259 099
Mob.: +420 603 259 025

Jednatel a majitel:
Lukáš Kedroň

Kontakt

Pokryvačské práce

Střešní krytina nejen že chrání budovu před větrem, deštěm a sněhem, ale její nedílnou funkcí je i estetické ukončení stavby. Její výběr a správné provedení musí být vždy v souladu s celkovým provedením stavby, s ohledem na sousední stavby, celkový charakter a tradici kraje. Hlavním faktorem výběru krytiny je vždy kvalita výrobku a jeho dlouhodobá trvanlivost. Výrobců střešních krytin je na trhu mnoho, ale velice se liší provedením, kvalitou, záručními podmínkami, servisem a přístupem k zákazníkovi. Vždy se zákazníkovi snažíme pomoci vybrat nejvhodnější výrobek, se kterým bude spokojen. Řemeslo pokrývače vyžaduje zejména zkušenost, odbornost a schopnost práce ve výškách.


Provádíme


Provádíme montáž a dodávku střešních krytin včetně prací s tím spojených, např. doplňky krytiny, montáž kolektorů, hromosvody apod.

Pálené tašky -tradiční bobrovka, i moderní krytiny falcovky, drážkované tašky a vlnovky od výrobců Creaton, Walther, Tondach.

Betonové tašky - dnes jedny z nejpoužívanějších krytin při výstavbě rodinných domků vhodné svým poměrem ceny
a kvality, používáme krytiny zejména výrobců Bramac, KM Beta, Mediterran.

Vláknocementové krytiny - klasická lehká střešní krytina výrobců Eternit Dacora, Cembrit, Rathscheck Schiefer. Vyrábí se jako šablony či vlnité desky.

Přírodní břidlice - provádějí se různé druhy a každá se liší i podle lokality, ze které pochází. Dříve se používala jako běžná střešní krytina v oblastech, kde se běžně vyskytovala, dnes se jedná o nadstandardní stření krytinu vhodnou pro luxusní stavby, památkově chráněné objekty a využívá se i v přírodních rezervacích.

Bitumenové střešní šindele - jedná se lehkou bitumenovou krytinu, která se vždy pokládá na bednění, používáme krytiny výrobců, CRC, IKO.

Lehké střešní krytiny ocelové - jsou to lehlé krytiny, které se hodí pro novostavby a rekonstrukce, jsou vhodné i pro jednodušší střešní roviny - Lindab, Odusteel, RUUKKI, Satjam.

Falcované plechové krytiny – viz Klempířské práce.

Plastové střešní krytiny – replika dřevěného šindele a břidlice v provedení platových šablon vyrábí firma EUREKO.

Dřevěné střešní krytiny – dřevěný štípaný šindel – ručně opracovaný šindel používaný u roubených chalup
a památkově chráněných objektů.