STAVBY LUKRIS spol. s r.o.
Starobrněnská 3,
Brno
602 00


Pobočka Rožnov p. Radh.
Ostravská 454,
Rožnov pod Radhoštěm
756 61


Kontakt
info@stavbylukris.cz

Tel/Fax.: +420 571 648 081
Mob.: +420 603 259 099
Mob.: +420 603 259 025

Jednatel a majitel:
Lukáš Kedroň

Kontakt

Tesařské
PRÁCE

Hlavní náplní tesařství je výroba a s ní spojená montáž dřevěných konstrukcí a staveb. Jejich škála je opravdu široká. Na přání vám zkušení tesaři vyrobí od dřevostaveb, krovů, konstrukcí přes stropní trámy, schodiště až po garážové přístřešky a pergoly.

Dalším úkolem tesařství jsou i veškeré rekonstrukce starých staveb a opravy poškození. Kromě toho vám naše firma zajistí kompletní poradenskou službu pro případné dotazy. Samozřejmostí je kvalita odvedené práce. V současné době je trh přesycen realizačními firmami. Proto by samozřejmostí mělo být přesné, rychlé stavění. Práce by měla být bez vad a hlavně ekonomická.


Kompletní realizace střech


Provedeme vám kompletní realizaci vaší střechy, ať už se jedná o realizaci zcela nové střechy na rodinném domku nebo o rekonstrukci staré střechy. Naše firma při těchto realizacích provádí veškeré tesařské práce tj. výrobu a montáž střešních konstrukcí, včetně složitých realizací. Na veškeré práce zajišťujeme dodávku kvalitního řeziva.


Realizujeme zahradní stavby


Altány, pergoly, přístřešky na auta, terasové střechy a další podobné realizace vám rádi kompletně provedeme. Na povrchovou úpravu zahradních staveb používáme pouze ty nejlepší dostupné lazury.


Realizace terasových podlah


Kompletně realizujeme exterierové terasové podlahy z výběru evropských a exotických dřevin, vaši terasu případně také zastřešíme terasovou střechou.